Adetimin tam olarak bittiği gün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik , içimizde kıyafetler vardı ve benim ayrıyeten de petim de vardı

Adetimin tam olarak bittiği gün erkek arkadaşımla ilişkiye girdik , içimizde kıyafetler vardı ve benim ayrıyeten de petim de vardı , ilişkiye girdikten sonra kanama meydana geldi acaba hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı :  Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?