Kanamam oluştu acaba yine adet kanaması mıdır yoksa hamilelik belirtisi mi?

Adetimin son gecesinden sabaha kadar hiç kanama olmamıştı ve ben tamamen bitti sanıyordum,erkek arkadaşlımla hemen ilişkiye girdik üzerimizde kıyafetler vardı ikimizinde benim ayrıyeten petim de vardı , ilişkiye girdikten sonra kanamam oluştu acaba yine adet kanamasımıdır yoksa hamilelik belirtisimi

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin böyle bir belirtisi yoktur.

y******* :

ilişki sonrası kanama hamilelik ile ilgili veya kızlık zarı ile ilgili olabilirmi

Cevap:

Eğer kızlık zarı yırtılmış veya zedelenmişse kanama meydana gelebilir tabii ki.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

y******* :

adet dönemiminin bitmesine ve o günde hiç kanama olmaına karşın , ilişkiye girdikten sonra kanaması yine adet kanamasımıdır ?

Cevap:

İlişki sonrası kanama bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Bu yüzden bir kadın doğum uzmanına başvu-run.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.