Adetin 2 .günü aç karınla yaptırdım . Öncesinde ilişki olmadı . Değerler normal mi? Yüksek mi sizce ?

Merhaba 27 yasında bayanım.28 .günde bir düzenli adet olurum . Prolaktin sonucum Sonuç : 22.48 Birim: ng/ ML Referans Aralığı : 4.79 - 23.3 Adetin 2 .günü aç karınla yaptırdım . Öncesinde ilişki olmadı . Değerler normal mi? Yüksek mi sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz normal çıkmıştır..