Adetin 21.günü yapılan tahlilde lh hormon değeri 15.37 çıktı. Normal değeri foliküler fazda 12.8 yazıyor.

Merhaba ben hamilelik için tedavi görmekteyim. Adetin 21.günü yapılan tahlilde lh hormon değeri 15.37 çıktı. Normal değeri foliküler fazda 12.8 yazıyor.Acaba benim değerim çokmu yüksek çıktı. Yumurtlamaya bir etkisi varmı ? Cevabınız için şimdiden Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : LH yüksekliği kadınlarda yumurtlamada bir sorun olduğunu göstermektedir.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/kadinlarda-lh-yuksekligi-nedir-lh-hormonu-neden-yukselir