Yaşım 26. 10 aydır korunmamama rağmen hamilelik olmadı..

Yaşım 26. 10 aydır korunmamama rağmen hamilelik olmadı eşimin sperm değerleri cok iyi. adetimin 2.günü hormon değerlerim bunlar yorumlar mısınız problem varmıdır. (TSH- 1,03) ( FSH - 6,6 ) ( LH - 8,1) ( PROLAKTİN - 12,2 ) ( BETA HCG 0,100) ( ESTRADİOL - 45,3

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor.. Geçmiş olsun..