Adetin 2ci günü alınan kandaki değreler fhs 3,57 lh 3,64 estradoil(e2) 265,50 prolaktin 17,10

 Adetin 2ci günü alınan kandaki değreler fhs 3,57 lh 3,64 estradoil(e2) 265,50 prolaktin 17,10 serbest t3 3,05 serbest t4 1,45 tsh 1,44 değereleirm normalmi

Tahlil.com Cevabı : Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar

i********** :

23 yaşındaym,bekarım.3 aydır adet görmediğim için doktora gittim.Polikistik over sendromu düşündü ve tahlil istedi.Tahlil adetimin ikinci günü yapıldı.SONUÇLARIM: Trigliserid 239 çıktı.Hormon testinde ise : Lh : 18.57, Estradiol 81.61, Total testesteron 71.75.. bu ne anlama geliyo,yardım edermisiniz

Cevap:

Referans değerleri belirtmeniz gereklidir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.