Adetinin ilk günü sevgilimle eğlenirken zevk suyunu peçeteyle sildim ?

Adetinin ilk günü sevgilimle eğlenirken zevk suyunu peçeteyle sildim sonra o elimle onun şeyinin dudaklarını açtım. Daha sonra defalarca sildim. Cinsel temas olmadı. Risk nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda risk yok denecek kadar azdır.