Erkek arkadaşım pen*sine dokundu sonra aradan 10 15 dk geçtikten sonra benim pantolonumun içinden elini sokup cinsel bölgemde elini gezdirdi?

Erkek arkadaşım pen*sine dokundu sonra aradan 10 15 dk geçtikten sonra benim pantolonumun içinden elini sokup cinsel bölgemde elini gezdirdi.Ama bizim aramzda bişey geçmedi yani sperm falan yoktu elinde.Benim korkum şu eline zevk suyu geldiyse 10 dk snra cinsel bölgeme dokununca bişey olurmu

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde gebelik ihtimali yok denebilir..