Adetlerimin düzenli olmasyla kolay tedavisiz hamile kalabilirmiyim

meraba aşırı kıllanma rahatsızlıgım var ancak adetlerim düzenli hirtuşizm hastalıgı doktorun dediğine göre polistik over ancak adetlerim düzenlidir adetlerimin düzenli olmasyla kolay tedavisiz hamile kalabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Polikistik over ile ilgili bulgularınızı bilemiyoruz ama adet düzeninden çok hormon seviyeleriniz önemlidir..

s********** :

Merhaba hocam ben 20 gündür adetlere girmedim dün öğlen adetlere girdim ama bir günlük adetlere girdim nedeni ne olabilir

Cevap:

Adet düzensizliğinizin araştırılması için hormon tahlilleri ve jinekolojik muayeneye gerek olabilir.Bir doktora muayene olmalısınız

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.