İlişkiden sonra iki sefer yaklaşık 21 - 22 günlükken kanama gördüm.

İlişkiden sonra iki sefer yaklaşık 21 - 22 günlükken kanama gördüm. İkincinin bitmesinden beş gün sonra tekrar açık pembe kanama gördüm. 1. Bu kanamalarım regldir ve düşük kanaması olamaz değil mi? 2. Ara kanamaların nedenleri nelerdir, kistler yüzünden olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle gebelik testi yapmanızı öneririz, ayrıca  ultrason ile incelemeden ve muayene edilmeden kist tanısı konulamaz..