Adetten önceki kan testine güven olmalı mı?

Merhaba. Ben 11.02 .2014 tarihinde adet oldum. Bu ay adet olmadim 6 gun gecikti. Hamilelik belirtileri yasiyorum ama adetten iki gun once kan testi yaptirdim 0.100 cikti. Yani negatif . simdi tekrar kan testi yaptirsam acaba hamilelik cikarmi. Adetten önceki kan testine güven olmalı mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinde en doğru sonuca adet gecikmesinin bir haftadan uzun süre yaşanması durumunda yaptıracağınız testle ulaşabilirsiniz.