Aile hekimimiz gelişimi normal diyor çocuk dr.1 kg eksiği var diyor

oğlum 28.01.2013 doğumlu 17.5 aylık ve kg:9.700 boy 82 cm alması gereken gıdaları çok düzenli alıyor bu değerler normal mi bir türlü kg aldıramıyoruz normal değilse hangi doktora gitmeliyiz aile hekimimiz gelişimi normal diyor çocuk dr.1 kg eksiği var diyor sizce hangisine uymalıyım çok endişeliyim

Tahlil.com Cevabı : Kilosu biraz az gibi görünüyor, ancak kan değerlerine de bakılması gereklidir, çocuk hastalıkları uzmanı tarafından ayrıntılı muayene edilmesini öneririz..