Hamile olma olasılığım var mıdır?

merhabalar.adetim 5 gün gecikti.ve geçen ay adetimim bittiği gün eşimle birlikte olduk ve korunmadık.yumurtlama dönemine denk gelmiyordu fakat yinede hamile olma olasılığım warmıdır?yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, test yapmanızı öneririz..

a******** :

Merhabalar en son 29.05.2014 tarihinde adet oldum yani 12 gün geçti bugün dr gittim alttan muanede gebelik görünmüyor dedi yarın kan tahlili vereceğim.hamilelik belirtisi dediğiniz mide bulantısı ve akıntıda çok fazla artış var. Bu arada 3 ay önce kimyasal düşük gerçekleştim.ve 3 yıllık evliyim

Cevap:

Kanda beta hcg testi kesin sonucu verecektir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.