Akciğerlerimde sıvı toplanıyor ve sırtımdan enjektörle örnek aldılar.%30 pmnl %70 lenfosit, 1 hafta sonra %60 eizonifil %40 lenfosit çıktı.Bu ne anlama geliyor?

 Akciğerlerimde sıvı toplanıyor ve sırtımdan enjektörle örnek aldılar. %30 pmnl %70 lenfosit, 1 hafta sonra %60 eizonifil %40 lenfosit çıktı. Bu ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Akciğerinizdeki sıvıdan alınan testlerin her 2 side farklı çıkmış.Eğer bir enfeksiyondan şüpheleniliyorsa,gram boyama ve kültür testleri de istenmiştir.Verdiğiniz bilgilerle bir şey söylemek mümkün değil.Ayrıca herhangi bir tanınız varsa bunu da belirtmelisiniz.