Akdeniz anemisi olabileceğim söylendi Test sonuçlarına göre;

Akdeniz anemisi olabileceğim söylendi Test sonuçlarına göre; P2:4.4 P3:3.9 A0:88.0 A2:2.1 TOTAL AREA:2.06 F:0.1 Bu sonuçlara göre akdeniz anemisi olma ihtimalim var mı öğrenebilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : larınız için Teşekkür ederim İyi Çalışmalar Tahlil.com:Hemogram ve hemoglobin elektroforezi sonuçlarınız birlikte değerlendirilmelidir..