AKŞ değerim 124. ayrıca arada baş dönmesi de oluyor. sizce sorun nedir, gizli kan şekeri olabilir mi?

27 yaş, boy:182 kilo:78. m 2 gün önce kan tahlili yaptırdım. Açlık kan şekeri : 124 Trigliserid : 216 Kreatinin : 1.25 LDL kolestrol : 125 VLDL : 43 şeklinde çıktı. ayrıca sol ve sağ bacağımın alt kısmında dermatoloji doktoruna gitmeme ve krem kullanmama rağmen iyileşmeyen yaralar mevcut. Doktorum sorun olmadığını söyledi. ayrıca arada baş dönmesi de oluyor. sizce sorun nedir? gizli kan şekeri olabilir mi? Hangi doktora gitmeliyim?

Tahlil.com Cevabı : Gizli değil neredeysa açık.Nasıl sorun olmaz, AKŞ değeriniz yüksek.Endokrinoloji uzmanına başvurunuz.