Alerji dolayisi ile kan testi yaptirdim kanda ure 21 geldi

yurtdisinda alerji dolayisi ile kan testi yaptirdim kanda ure 21 geldi bu arabistandaki degerlere gore yuksek dediler ama sizin sitenizdeki degerlere bakiyorum en yuksek seviye 50 acaba problemmidir benim bobrekler ve idrar mesane ile bir problemim yok kalp hastasida degilim bu deger normal midir ts

Tahlil.com Cevabı : Kullanılan kite göre referans aralığı değişebilir. Üreyle birlikte kreatinin de böbrek fonksiyonlarını değerlendirmede kullanılan testlerdir. Tavsiyemiz bol su içmeye çalışın ve belli bir süre sonra tekrar test yaptırın.