Alfa talasemi taşıyıcısı ya da demir eksikliği anemisi

merhabalar evlilik öncesi yapılan kan testi tahlil sonuçlarım: hba:2,4 hba:97,5 rbc:4,5 hgb:9,7 hct:21,3 mcv:69,6 mch:21,6 mchc:31 rdw-cw:17,2 wbc:4,2 plt:278 tanı/yorum: alfa talasemi taşıyıcısı ya da demir eksikliği anemisi test sonuçlaryla ilgili yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Bir hematoloji uzmanına muayene olmalısınız.

d************ :

acaba önemli bir rahatsızlığım var mıdır ? :(

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.