ALT : 41 GGT: 39 DHEA-SO4: 417,2 HOMA IR: 5.9 AÇLIK İNSÜLİN: 25.17 Bu sonuçlarla ilgili değerlendirmenizi rica ediyorum

Merhaba, ALT : 41 GGT: 39 DHEA-SO4: 417,2 HOMA IR: 5.9 AÇLIK İNSÜLİN: 25.17 Bu sonuçlarla ilgili değerlendirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz