ALT (Alanin Aminotransferaz) 8 (normal değer 10-35)-kreatinin serum0,5 (normal değer 0,6-1,1) bu sonuçta bir sorun var mı?

Merhaba yaptırdığım kan testinde hemoglabin 2+pozitif- eritrosit 11 (normal değer 0.3-) alt üriner sistem epiteli 32,1( normal değer 0,15)çıktı bunun üzerine yapılan kan testinde ALT (Alanin Aminotransferaz) 8 (normal değer 10-35)-kreatinin serum0,5 (normal değer 0,6-1,1) bu sonuçta bir sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kan hücreleri görülmüştür, kan testleriniz normaldir, böbreklerde taş olabilir veya kum döküyor olabilirsiniz..