ALT ,AST ve ultrason tahlılerım normal değerlerde olmasına rağmen HBV-DNA 3264 değerinde

. Benım ALT ,AST ve ultrason tahlılerım normal değerlerde olmasına rağmen HBV-DNA 3264 değerinde olduğu için doktor benden biyopsi yapmamı istedi ama ben 2 yıl önce yine bir biyopsı daha yaptırmıştım.karaciğer enzımlerımin normal olmasına ragmen hbv dna 3binlerde çıktığından biyopsi yapmak doğru bir secenekmı?

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA pozitiflik durumunuz devam ediyor.Doktorunuz mutlaka bir gerek gördü kü, biyopsi istiyor.