Alt bacağında kendiliğinden morluk oldu normal mi??

3 yşnda kız çocuğnn kan tahlilinde::Lenfosit oranı (LYMPH%): snç.:53,5 ref: 14-51 Lenfosit mutlak sayısı (LYMPH#) snç: 5,67 ref:1-5,Bazofil mutlak sayısı (BASO#) Snç: 0,10 ref: 0.01-0.08,Eritrosit dağılım genişliği(RDW-SD) Snç:34,6 ref: 35-46.3 alt bacağında kendiliğinden morluk oldu normalmi

Tahlil.com Cevabı : Kan sayımının diğer değerlerini bilmemekle beraber kızınız gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, ancak bacakta oluşan morluk mutlaka bir çocuk uzmanı tarafından değerlendirilmelidir..