Ama adetim gecikti hala olmadim strestenmi yoksa hamilemiyim?

Mayisin 3.unde hastaligim bitti ertesi gun sevgilim korunarak arkadan sokmaya calisti fakat girmedi ama herhangi bi bosalma olmadi daha sonra sevgilimde baksir vardi bende de camasir vardi pen*sini ustume surttu ama yine bi bosalma olmadi. Ama adetim gecikti hala olmadim strestenmi yksa hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır..