Boşalmış olma ihtimali hamilelik var mıdır?

Merhaba hocam, eşimle arka arkaya ikinci birlikteliğimizde boşaldığını hissetmedik. Daha sonra pen*s küçüldü ve benim vajinamda sızlama başladı. Boşalmış olma ihtimali hamilelik var mıdır? Ilk birliktelikte dışarı boşalmıştı. Acaba ikincide neden boşalmadı Yada içime boşaldı da biz mi anlamadık?

Tahlil.com Cevabı : En iyi eşiniz bilebilir...Yumurtlama dönemize yakın günlerde hamilelik ihtimali vardır..