Ameliyat gereklimi Değrlerdiirseniz sevinirm

merhaba hocam 14 yaşında kızım dün sabaha karşı aniden karın ağrısı başladı acil servis tetkiklerini yaptı iidrar ve hematoloji değerleri normal çıktı crp (türbidimetrik) 4.1 .BT sonucu apendiks çapı 6,3mm ölçülmüştür,pelviste minimal serbest sıvı izlendi .Ameliyat gereklmi Değrlerdiirseniz sevinirm

Tahlil.com Cevabı : Ameliyata muayene bulguları ile karar verilir..