21 yaşında ve aile sağlığı hekimi tarafından lösemi riski olduğu söylendi. Tekrar tahlil yaptırdık ve tahlil sonuçları şu şekilde; WBC 6.4 MPV ?

Erkek kardeşim 21 yaşında ve aile sağlığı hekimi tarafından lösemi riski olduğu söylendi. Tekrar tahlil yaptırdık ve tahlil sonuçları şu şekilde; WBC 6.4 MPV 13.7 LY% 32 EO% 2.1 CRP 6.3 Total Billuribin 1.75 Direkt Billuribin 0.30 Indirekt Billuribin 1.45

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız kan değerlerinizde lösemiyi düşündürecek bulgu yoktur..