Ameliyattan 1-2 gün önce ot içsem bi zararı olur mu ameliyatta ?

Ameliyattan 1-2 gün önce ot içsem bi zararı olur mu ameliyatta ? kıl dönmesi ameliyatı olucam anestezi ile bi catışması yada herhangi bi problem olurmu ?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com da prensip olarak uyuşturucu kullanan  herkese sadece bir öneride bulunuyoruz.''Bir an önce bu tür zararlı alışkanlıkları bırakın, gerekirse de bir doktora tedavi için başvurun''Ameliyat öncesi veya sonrası hiç fark etmez.Her türlü uyuşturucu sağlığa zararlıdır.