Merhaba , homa IR test sonucum 1,4 indeks insülin ise 6,13 uıU/mL ?

Merhaba , homa IR test sonucum 1,4 indeks insülin ise 6,13 uıU/mL Bu değerlere bakarak insülin direnci teşhisi konabilir mi? Yoksa değerlerim normal mi?

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz