AMH değerim 0.26 ng ml SI 1.86 pmol/l çıktı, bu durumda çocuk sahibi olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Aslında kadınlarda antimüllarian hormon normal kan değerinin ne kabul edilmesi gerektiği konusunda net bir görüş birliği olmasa da genel olarak 1-3 ng/ml arası (bazı araştırmacılara göre 2-4 arası) normal kabul edilir.Bu değerlerin altında ve üstündeki sonuçlar gebelik elde etme başarısının düşük olduğunu gösterir.