Combo test sonucu 0,03 negatif. Sorun var mı?

11 mart şüpheli ilişki tarihim hiv duo ultra test tarihi 26 mart 0,02 negatif 4 nisan combo test sonucu 0,03 negatif 8 nisan test sonucu 0,05 negatif test sonuçları bunlar benim sormak istediğim gün geçtikçe test sonuçları yükseliyor bu neden olabilir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınızın yükselmesi önemli değildir, önemli olan negatif olmasıdır..