an*l ilişki sonrası hamile kalabilir miyim?

 Ben bakireyim an*l ilişki yaptık sırtıma boşaldı akıp akmadıgını blmiyoruz zevk suyuda gelmiş olabilr ben düzenli adet görürdüm hep fkat bu ay gecıktı mide bulantısı ağrı baş dönmesi oluyor kaç gn gectgnı tam olarak blmıyrm test yaptm negatıftı ama hc gecıkmemıştı hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir ihtimal. Bir süre daha bekleyin. Adet gecikmeniz devam ederse gebelik testini tekrarlamanızı öneririz.