Zevk suyu bulaşmış olabilir. Hamile midir?

 Merhabalar,kız arkadaşımla adet döneminin hemen bitiminden cinsel ilişkiye girdik kondom kullandık fakat kısa bir süreliğine kız arkadaşım üstümdeyken kondom çıktı ve 2-3 kere içine girip çıktım durumu farkedince hemen durduk herhangi bir boşalma olmadı fakat zevk suyu bulaşmış olabilir bilmiyoruz..

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamileliğin oluşması düşü de olsa ihtimal dahilindedir. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırarak sorunuza yanıt bulabilirsiniz.