an*l ilişki sonrasında adet kanaması yaşadım. Hamilelik söz konusu mu?

Meraba Benim Adetim 22 Subatta Bitti Ve 24 Subatta Analdan İlişkiye Girdim ve Zevk Suyunu Boşaldı.. Vajinama Kaçma Korkusuyla 6 Saat İçinde Norlevo Hapını Kullandım.. 10 martta bi kanama başladı adet gibi hala devam ediyo.. Hamile Olma Riskim Var mı.. Daha Erken ve Hapın Hiç Bi Etkisini Görmedim :/ (Yani Bu Erken Kanamanın Dışında)

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması yaşadıysanız hamilelikten söz edemeyiz.