Hcg 0.95 tahlil sonucumuz acaba esim hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.Tahlil.com doktorlarının sizin için hazırladığı GEBEMATİK ile hamile olup olmadığınızı öğrenmek için tıklayınız...

d*********** :

kasımda sürtünme yoluyla ilişki yaşadım sperm bulamasından şüpheliyim 2 kez tarlusalla kanama gördüm 1 kezde kendiliginden adet oldum su gibi akıntım var bugun miratech gebelik testi yaptım negatif çıktı yanılma payı olabilir mi

Cevap:

 Çoğunlukla cinsel konularda bilgisizlikten ve erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan bu tür çoğu zaman da çok anlamlı olmayan sorular geliyor.  Belirtiğiniz şekillerde bir hamilelik pek mümkün görünmüyor.Muhtemelen yaşınız küçük ve cinsel konularda da bilgi sahibi değilsiniz.  Hamileliğin hangi durumlarda olabileceği, hangi durumlarda hamilelik olmayacağı ve bu konularda sorulmuş benzer  binlerce soru ve Tahlil.com ekiplerince verilmiş cevapları aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz. Biraz vakit ayırıp dikkatle okumanızı öneririz.Hamile nasıl kalınır, hangi tür ilişkilerde hamile kalınmaz, öğrenmek için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

a************ :

Ben 5 ay once erkek arkadasmla sürtünme yoluyla iliski yasadm ama bosalma olmadi. Mens donemlerim gecikse de 5 ay boyunca oldm ama hep 4 gun surdu. İlk defa böyle oluyor ne yapmalıyım?

Cevap:

Daha önce bu konu ile ilgili size bir kaç kez cevap verilmiş. İlişki üzerinden 5 ay geçiş ve adetleriniz düzenli devam etmiş. Artık bu konu ile ilgili herhangi bir kaygı veya stres yaşamamalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.