an*l ilişki yaşadık. Zevk suyunun vainaya gelme ihtimali ne kadardır?

Hocam bekaretimi kaybetmemek ayrıca sevgilimi kırmamak için an*l ilişki yaptık. Onunda benimde ilk deneyimimizdi. Boşalmadı ama zevk suyunun vajinama değmiş olma ihtimali ne kadardır. Daha adetime var çok şüpheliyim

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değil ancak zevk suyunun vajinaya teması sonucu az da olsa bu ihtimal doğuyor. İlişki sırasında zevk suyunun vajinaya ulaşıp ulaşmadığı konusunda şüpheleriniz var ise adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.