Kalça kısmıma boşaldı. Hamilelik oluşabilir mi?

Sevgilimle adetim bittikten sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Kızlığım hala bozulmadı ve o ters yatırıp kalçama boşaldı. Fakat öne kayma ihtimalinden korkuyorum adetime daha 2 hafta var. Çok fazla mide bulantısı var. Ve karnımın sol tarafında çok fazla bir ağrı var hamile olma ihtimalim var ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer vajinaya sperm bulaşığı olmuş ise hamilelik ihtimali doğar. Adet döneminizi beklemenizi eğer gecikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneririz.