Analına bir kere değdirip çektim 20 gün sonra bulantıları başladı hamile kalmış olabilir mi acaba ?

Regl döneminden 2 ya da 3 gün önce kız arkadaşımla elbiselerimizle seviştik ve benim orgasmım elbiseme oldu 15 dakika sonra falan yarı soyunuk iken analına bir kere değdirip çektim 20 gün sonra bulantıları başladı hamile kalmış olabilir mi acaba ?

Tahlil.com Cevabı : an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değildir.