Sevgilim pen*sini cinsel organıma sürttü fakat boşalma olmadı ?

Sevgilim pen*sini cinsel organıma sürttü fakat boşalma olmadı ama bi çok uzun süreli değildi birkaç saniye kadar regl olmama daha var ama kasık ağrım bel ağrım var psikolojik olabilir mi bunlar çok kafaya taktım bu tip ilişkilerde nolur yrdm edermsnz

Tahlil.com Cevabı : Bu tip ilişkilerde hamileliğin oluşması beklenmez.