Ancak doktor ultrason ile henuz kese oluşumunu göremedi. Ve kan testi sonuçlarını anlamsız buldugunu belirtti. Bu ne anlama gelir yardımcı olabilirseniz..

merhabalar. beta hcg test sonucu 09.05 te test yapıldığında 8836 iken 14.05 de sonuc 20552 olarak görülüyor. bugun ise sonuç 19750 olarak cıktı. Ancak doktor ultrason ile henuz kese oluşumunu göremedi. Ve kan testi sonuçlarını anlamsız buldugunu belirtti. Bu ne anlama gelir yardımcı olabilirseniz se

Tahlil.com Cevabı : 14.05 de yapılan teste göre 16.05 de yapılan düşük çıkmaması gerekir, testi başka bir yerde tekrarlatmanızı öneririz..