Anemin kan tahlilinde üre 33 kreatinin 0.74 cıkmıstır bunun sebebi ne olabilir

Anemin kan tahlilinde üre 33 kreatinin 0.74 cıkmıstır bunun sebebi ne olabilir benim arastırmalarıma gore bobrek yetmezligini gösterdi dogrumudur

Tahlil.com Cevabı : Böbrek yetmezliğinde her iki test de yüksek çıkar.Ancak sadece bu testlere bakarak da böbrek yetmezliği tanısı koyulamaz.İlave tahlil ve detaylı muayeneye gerek olacaktır.