Anlatınca sormak komik geldi ama üstüne görme olabilir mi?

Merhabalar, eşimle ilk 2 Mayıs'ta beraber olduk. Sonra 11. Son regl tarihim 20 Nisan. Mayıs ayında 2 gün gecikince hamilelik testi yaptım ama ilk testim olduğu için doğru yaptığımdan emin değilim negatif çıktı. Ardından hemen regl oldum. anlatınca sormak komik geldi ama üstüne görme olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Normal adetinizden az veya kısa sürer ise olabilir, 1 hafta sonra testi tekrarlayabilirsiniz..