Anneannemin kan tahlili sonucunda bu değerler yüksek çıktı. Yorumlar mısınız?

Anneannemin kan tahlili sonucunda bu değerler yüksek çıktı.WBC 36.82Mon# 2.36Neu# 31.11Neu% 84.5Lymph% 8.7Bu sonuçlar hakkında bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri oldukça yüksek,nötrofil hakimiyeti var,bir enfeksiyon hastalıkları ve/veya hematoloji uzmanına danışın.