Annem 4 yıl önce kolon kanseri ameliyatı oldu kitle alındı ?

 Annem 4 yıl önce kolon kanseri ameliyatı oldu kitle alındı ve herhangi bir sorun yoktu ilaç tedavisinede gerek duymamışlardı ve durmadan kontrol altında ancak suan son yapılan kan tahlilinde cea sı 11.5 çıktı bu hastalığın nüksü anlamına gelirmi ?

Tahlil.com Cevabı : CEA degeri normal çıkmış bu sonuçla nüksden soz edemeyiz