Annemin sağ göğsünün altında kitle var cea 6,32 çıktı

Annemin sağ göğsünün altında kitle var cea 6,32 çıktı ca-125 14,5 diğer ca testi de 13.7 2 si normal fakat cea 6,32 tam net bilgide vermediler kesin kanser midir peki mamaografiden sonra mı belli olur cea testi neden yüksek çıkmıştır sigarada içiyor kendisi

Tahlil.com Cevabı : Tümör markırları tanı koydurucu özellikte değildir..