Annem guatr testi yaparken abdomen filminde karacigerin sol kısmında 9mm çapında hiperekoik nodule rastlanmıs sağ kısımdada 8mm?

Annem guatr testi yaparken abdomen filminde karacigerin sol kısmında 9mm çapında hiperekoik nodule rastlanmıs sağ kısımdada 8mm çapında doktor bunlar iyi huylu tümor demıs sizede sormak ıstedım.. bir tahlıl onerıldı onunda yanetkısı çok fazla bir şey imzalatıyorlar sorumluluk aldığımıza dair ne yapmalıyız.

Tahlil.com Cevabı : Size imzalattıkları yazı hakkında görmeden bir yorumda bulunamayız, yazıyı dikkatlice okuyun, anlamazsanız da size bunu anlayacağınız bir dille aktarmalarını rica edin