Benim kan tahlilimdede monosit yüksek lenfosit düşük yazıyo diğer tüm değerler normal monosit ve lenfosit değerleri şöyle MON%- 10.2 ?

İyi Günler benim kan tahlilimdede monosit yüksek lenfosit düşük yazıyo diğer tüm değerler normal monosit ve lenfosit değerleri şöyleMON%- 10.2 MON# 1.0 LYM% 18.1LYM# 1.7 Testi yaptırırken hastaydım boğaz iltihaplanması vardı onunla alakalı olabilir mi henüz doktora gitmedim merak ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde, kayda değer bir sapma yok.Yukarıdaki yazıda da bu konuda etaylı bilgi var