Annem guatrdan ameliyat oldu

Annem guatrdan ameliyat oldu şuandada gögüs kanseri bendede ondan geçme birşey olabilir mi acaba doktor troid bezlerini 2 ayda bir kontrol ettir demişti bunla alakalı olarak yorgunluk yaşıyo olabilir miyim şimdi benim hangi bölüme gidip bu durumu anlatmam gerekiyo illa bazı doktorların ilğilenmesi için kanser yada başka ciddi bir hastalıkmı geçirmek gerekiyo ilğilenmiyorlar 2 dk larını ayırmıyorlar devlet hastaneleri özel dede durum musait değil neden böyle oluyor

Tahlil.com Cevabı : Tiroid muayenesi ve tahlilleri için tercihen Endokrinoloji veya dahiliye bölümünde muayene olmalısınız.