Bebeğim düşmüş olabilir mi?Lütfen acil cevap yazar mısınız?

Merhabalar 8+5 günlük gebeyim.Dün önce açık renkli kanamam oldu hemen doktora gittik bebeği ve kalp atışlarını görüp duyduk eve geldikten sonra koyu renkte minik pıhtı geldi peçeteye şimdide kahveye dönen bir kanamam var..Bebeğim düşmüş olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kanama şikayetleriniz için doktorunuzla görüşmelisiniz.