Annem meme CA ÜRE-KREATININ değerleri test sonucuna göre durumu nedir?

Benim annem CA hastası ( Meme Kanseri ) 2 Gögsünü birden aldılar.2.yılın içerisindeyiz. Annemin yaşı 79 . Dün doktor kan tahlili istedi bugün sonuçlarını aldık ÜRE : 71 mg / dl referans aralığı 15- 45 mg / dl KREATININ : 1,6 mg / dl referans aralığı 0,6-1,1 mg / dl.Bu sonuçlara göre durum nedir ve bugün itibari ile annemde denge kaybı ve yüksek ateş mevcut.

Tahlil.com Cevabı : Üre ve kreatin değerleri yüksek annenizin, böbrek yetmezliği bulgusu olarak değerlendirilebilir.