Annemde şeker var ve doktorlar şeker hastası adayı olduğumu söylüyorlar.

tam kan testi yaptırdım değerler rbc 5,62 mch 22,6 pct *000 mpv *000 pdw*000 hdl 43 ldl 118,4 glukoz 100 sürekli kan tahlillerimde mch ve mchc normal çıkmıyor annemde şeker var ve doktorlar şeker hastası adayı olduğumu söylüyorlar. Arada kendimde evde şekerimi ölçüyorum yüksek çıkıyor ne yapabil

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne muayene olmalısınız.